Tym razem Lwówek Śląski.

Skład zawodniczek i zawodników Sekcja Boksu Gwardia Wrocław na sobotę bokserską, która odbędzie się w Lwówku Śląskim.

– Martyna Święs
– Marta Sowizdrzał
– Michela Gawronski
– Damian Drzał
– Szymon Browarski
– Grzegorz Dariusz Pilarski
– Krzysztof Łuczycki
– Piotr Strugała
– Maks Bibikow
– Daniel Dąbrowski
– Vadim Kidyaykin
– Władysław Mieszkow

Zawodniczkami i zawodnikami na Sobocie Bokserskiej opiekowała się będzie trener Grzegorz Strugała.

Na Sobotę Bokserską pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

IX Oławski Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Bokserski w Oławie

Skład zawodniczek i zawodników sekcji boksu Klubu Sportowego Gwardia we Wrocławiu na IX Oławski Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Bokserski w Oławie 16.11.2013 r.

– Martyna Święs
– Michela Gawronski
– Marta Sowizdrzał
– Alan Boruta
– Patryk Urbański
– Kamil Urbański
– Maks Bibikow
– Vadim Kidiajkin
– Krzysztof Łuczycki
– Grzegorz Dariusz Pilarski
– Michał Łukaszek
– Piotr Strugała
– Sebastian Kowalski
– Marcel Jureczek
– Szymon Browarski

Na zawody pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Na turnieju zawodniczki i zawodnicy będą pod opieką trenerów Grzegorz Strugała i Dimy Lenkova.

Z Ziębic przywieźliśmy złoto!

Z Ziębic przywieźliśmy Mistrza! A dokładnie Mistrzynię!

Marta Sowizdrzał zdobyła złoto w kategorii 57 kg!

Innym też poszło niezgorzej. Wyniki pozostałych zawodników i zawodniczek Sekcja Boksu Gwardia Wrocław biorących udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim im. Jana Heimanna w Ziębicach.

48 kg Marcel Jureczek wicemistrz Turnieju
64 kg Alan Boruta wicemistrz Turnieju
64 kg Grzegorz Dariusz Pilarski III miejsce w Turnieju
69 kg Władysław Mieszkow III miejsce w Turnieju
75 kg Michał Łukaszek III miejsce w Turnieju
75 kg Vadim Kidyaykin wicemistrz Turnieju

Na zawody pojechaliśmy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Trenerzy;
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitr Lenkov

Tym razem Ziębice

Skład zawodników sekcji boksu Klubu Sportowego Gwardia we Wrocławiu na Turniej Bokserski w Ziębicach 09-10.11.2013 r.

57 kg – Marta Sowizdrzał
60 kg – Patryk Urbański
60 kg – Adrian Głowiński
60 kg – Krzysiek Paszkowski
64 kg – Alan Boruta
69 kg – Władysław Mieszkow
70 kg – Maks Bibikow
75 kg -Michał Łukaszek

Na turniej pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Zawodnicy będą pod opieką trenera Mariusz Cieślak.

Dwie Gwardzistki z medalami

Dwa medale podczas II Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kobiet w boksie w Karczewie zdobyły nasze klubowe zawodniczki.

51 kg Izabela Milczarek – brązowa medalistka
57 kg Michela Gawroński – wicemistrzyni Polski

Na mistrzostwa pojechaliśmy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Zawodniczki były pod opieką trenera Grzegorza Strugały.

Iza Milczarek i Michela Gawroński na II Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kobiet w boksie

Od poniedziałku do czwartku 28-31.10.2013 w Karczewie dwie zawodniczki sekcji boksu Klubu Sportowego Gwardia we Wrocławiu będą rywalizować w II Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kobiet w boksie.

51 kg Izabela Milczarek
57 kg Michela Gawroński

Na mistrzostwa pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Zawodniczki będą pod opieką Grzegorza Strugały.

Sobota bokserska w Gwardii Wrocław

Skład zawodników sekcji boksu Klubu Sportowego Gwardia we Wrocławiu na Sobotę Bokserską 26.10.2013 we Wrocławiu.

– Marta Sowizdrzał
– Michał Brzostowski
– Bartosz Gabryś
– Alan Boruta
– Władysław Mieszkow
– Piotr Sadłowski
– Michał Łukaszek
– Maksymilian Bibikow
– Kamil Urbański
– Damian Drzał
– Krzysztof Łuczycki
– Marcel Jureczek
– Sebastian Kowalski
– Piotr Strugała
– Mateusz Jandua

Trenerzy:
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimirt Lenkov

Wyniki z Mistrzostw Młodzików w Lubinie

Wyniki zawodników sekcji boksu Gwardia we Wrocławiu biorących udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lubinie:

48 kg Marcel Jureczek V-ce Mistrz Turnieju -debiut bokserski
52 kg Kamil Janusek III – Miejsce w Turnieju
+76 kg Krzysztof Łuczycki III-Miejsce w Turnieju-debiut bokserski
+76 kg Michał Brzostowski V-ce Mistrz Turnieju -debiut bokserski

Na zawody pojechaliśmy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Trenerzy:
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitr Lenkov

Mistrzostwa Młodzików w Lubinie

Skład naszej ekipy na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lubinie 19-20.10.2013 r.

43 kg Mateusz Janduła
48 kg Marcel Jureczek
50 kg Kamil Janusek
+76 kg Krzysztof Łuczycki
+76 kg Michał Brzostowski

Na zawodach zawodnicy będą pod opieką trenera Mariusza Cieślaka.

Na zawody pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.