12 listopada
2014

Skład na mecz Gwardia Wrocław vs Zielona Góra & Sulechów

Przed nami wojna! Gwardia Wrocław vs Lubuskie! Prawdziwe starcie twardzieli!

Zobaczycie na ringu najtwardsze charaktery najlepszych i najmocniejszych wojowników z Sekcja Boksu Gwardia Wrocław.

Mecz odbędzie się dzięki wsparciu Gminy Wrocław.
Start 15.11.2014 godzina.17.00

WSTĘP WOLNY! Obecnośc obowiązkowa!

Gwardia Wrocław vs Lubuskie

Gwardia Wrocław vs Lubuskie

Skład na mecz:
54 kg – Marta Sowizdrzał
63 kg – Patryk Urbański
64 kg – Krzysiek Paszkowski
69 kg – Kamil Urbański
69 kg – Władysław Mieszkow
70 kg – Jakub Frątczak
81 kg – Wadim Kidiajkin
81 kg – Szymon Browarski

Trenerzy;
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitri Lenkov

12 listopada
2014

Wyniki z ostatniej soboty bokserskiej

Wyniki z ostatniej soboty bokserskiej organizowanej w Sekcji Boksu Gwardii Wrocław w dniu 08.11.2014.

waga.35 kg
Iwan Kuczerenko Gwardia Wrocław vs Damian Cymbalista Fitnes Piekary Legnica REMIS

waga.54 kg
Michela Gawronski Gwardia Wrocław vs Aleksandra Gogolewska UKS Arenalina Wrocław REMIS

waga 64 kg
Antoni Dragan Gwardia Wrocław vs Kamil Kłopocki Sporty Walki Gostyń 3:0

waga. 56 kg
Wojciech Anuszko Gwardia Wrocław vs Patryk Ryszka UKS Adrenalina Wrocław REMIS

waga 69 kg
Kamil Urbański Gwardia Wrocław vs Rafał Wołczecki WKB Wrocław 0;3

Sobota Bokserska odbyła się dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Trener;
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitr Lenkow

4 listopada
2014

Sobota Bokserska 08.11.2014

Zanim porozstawiamy po kątach kolegów z lubuskiego potrenujemy najpierw z kolegami z dolnośląskiego.
;-)

Skład zawodników Sekcja Boksu Gwardia Wrocław na Sobotę Bokserską 08.11.2014 w sali Gwardii przy ulicy Krupniczej 15. Startujemy o godzinie 12.00. Wstęp Wolny no i oczywiście obowiązkowy .

Sebastian Rychel
Krzysiek Paszkowski
Tymoteusz Kłys
Michela Gawronski
Krystian Matura
Kamil Urbański
Maks Bibikow
Wadim Kidiajkin
Michał Brzostowski
Jakub Stępiński
Mateusz Janduła
Artur Grzegorski
Tomek Kowalczyk
Patryk Urbański
Aleksandra Pilc
Marta Sowizdrzał

Trenerzy:
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitr Lenkow

Sobota Bokserska odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Wrocław.

2 listopada
2014

Gwardia Wrocław vs Zielona Góra & Sulechów

Po zrobieniu porządków na ringach Dolnego Śląska chcemy pokazać co znaczy gwardyjski bokser kolegom z lubuskiego
:-)

Gwardia Wrocław vs Lubuskie

Gwardia Wrocław vs Lubuskie


Mecz zorganizowaliśmy dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Wrocław.

1 listopada
2014

Gwardia Wrocław vs Zielona Góra & Sulechów

Po zrobieniu porządków na ringach Dolnego Śląska chcemy pokazać co znaczy gwardyjski bokser kolegom z lubuskiego…

Gwardia Wrocław vs Lubuskie

Gwardia Wrocław vs Lubuskie

21 października
2014

Dwóch Gwardzistów powołanych na mecz z reprezentacją Ukrainy

Dwaj zawodnicy Sekcja Boksu Gwardia Wrocław będą reprezentować barwy Dolnego Śląska w Międzynarodowym Meczu Bokserskim z reprezentacją Ukrainy w Legnicy 26.10.2014 r.

69 kg Kamil Urbański
81 kg Tomek Kowalczyk

Trenerzy;
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitr Lenkow

21 października
2014

Czas na młodzików

Dwóch zawodników Sekcja Boksu Gwardia Wrocław pojedzie reprezentować nasze barwy na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łodzi 24-26.10.2014 r.

76 kg Jakub Stępiński
+76 kg Tymoteusz Kłys

Na turniej pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Zawodnicy będą pod opieka trenera Mariusz Cieślak.

21 października
2014

Imponujące zwycięstwa w Oleśnicy

Wyniki walk zawodników Sekcja Boksu Gwardia Wrocław z XI Międzynarodowej Gali Boksu w Oleśnicy.

56 kg
Michela Gawronski Gwardia Wrocław vs Paulina Zdanowicz Polonia Świdnica 3:0

69 kg
Kamil Urbański Gwardia Wrocław vs Silvio Schirle Niemcy 3:0

69 kg
Władysław Mieszkow Gwardia Wrocław vs Łukasz Niemczyk Champion Chojnów 1:2

75 kg
Maks Bibikow Gwardia Wrocław vs Hinz Schwebenland Niemcy 3:0

75 kg
Wadim Kidiajkin Gwardia Wrocław vs Ireneusz Wojtasiński Bombardier Wrocław 3:0

Na zawody pojechaliśmy dzięki Wsparciu Gminy Wrocław

Zawodnicy byli pod opieką trenera Grzegorz Strugała.

21 października
2014

10:4 z Czechami

Wyniki z Międzynarodowego Meczu Bokserskiego we Wrocławiu pomiędzy zawodnikami Sekcja Boksu Gwardia Wrocław a zawodnikami czeskich klubów Banik Sokolov BC Plzen.

60 kg
Marta Sowizdrzał vs Denisa Pauerowa 0:3

60 kg
Michela Gawronski vs Karolina Paskova 3:0

63 kg
Patryk Urbański vs Adam Urbanec 3;0

69 kg
Kamil Urbański vs Roman Gusty 3;0

69 kg
Władysław Mieszkow vs Martin Hurt 3;0

75 kg
Jakub Frątczak vs Martin Kubat 0;3

75 kg
Maks Bibikow vs Jiri Kroupa 3;0

Klub Sportowy Gwardia we Wrocławiu pokonał ekipy z Czech stosunkiem 10:4.

Najlepsze zawodniczki
Denisa Pauerowa Pilzen Czechy
Michela Gawroński Gwardia Wrocław

Najlepsi zawodnicy
Martin Kubat Pardubice Czechy
Patryk Urbański Gwardia Wrocław

Zawody odbyły się dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Trenerzy
Mariusz Cieślak
Grzegorz Strugała
Dimitr Lenkow

16 października
2014

Oleśnicka Gala Boksu

Skład zawodniczek i zawodników Sekcja Boksu Gwardia Wrocław na zawody z cyklu Sobota Bokserska 18.10.2014 w Oleśnicy.

57 kg – Michela Gawronski Gawroński
63 kg – Krystian Matura
69 kg – Kamil Urbański
69 kg – Władysław Mieszkow
75 kg – Maks Bibikow
75 kg – Wadim Kidiajkin

Trener Grzegorz Strugała.

Na zawody pojedziemy dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Polecamy:

Facebook Like Button for Dummies